1Чи є подарункові сертифікати?
Так, це можливо - виготовлення подарункового сертифіката. Зв'яжіться зі мною і ми обговоримо всі подробиці. +380 67 483.8765 Євген
2Чи бувають промоакції?
Так звичайно! Постійно діє акція - за перше оглядове заняття, на якому можна задати всі питання про навчання і дайвінг - оплата не береться, заняття зачитується при зарахуванні на початковий курс. Тривалість заняття одну годину.
3Хочу просто купити сертифікат
Алгоритм слідуючий: Теорія. Оплачуємо участь в іспиті. Пишемо тест. Необхідно правильно відповісти на мінімум як 41 питання з 50. При успішному написанні тесту переходимо до другої частини. Практика. Я даю список навичок і Ви мені їх демонструєте правильно. Для виконання курсу з мінімумом необхідних занурень яких навчають, повинні набрати в середньому 80 балів зі 100. Зробивши два або більше додаткових занурення, учень може бути кваліфікований із загальним середнім балом 60.
4Що потрібно брати з собою в басейн?
Змінне взуття - тапочки, щоб перевзутися і сходити в душ. Шампунь і рушник
5Розкажіть докладніше про процес навчання. Що, в якій послідовності, навіщо і чому.
Процес навчання умовно розділений на три частини. Частина перша - теоретична. Перед початком навчання ми заповнюємо затверджені асоціацією документи. Далі - п'ять теоретичних занять, в ході яких ми розберемо: - історію дайвінгу та різних навчальних систем - з чого складається дайверське спорядження, як воно збирається і перевіряється; як за ним доглядати і обслуговувати. - поговоримо про фізичні закони стосовно дайвінгу; про те, що відбувається з організмом під час занурення і на що необхідно звернути особливу увагу. - про планування безпечних занурень Далі пишемо тест - відповідаємо письмово на запитання. Частина друга - практична. Проходить зазвичай в басейні, так званій "закритій воді". Нам важливо відпрацювати всі деталі занурення, починаючи від збирання спорядження, закінчуючи виходом з води і обговоренням занурення. Я рекомендую як мінімум п'ять відвідувань басейну з повторенням вже засвоєного матеріалу і додаванням нових навичок. Зазвичай п'яти занурень в "закритій воді" досить, щоб дайвер почав впевнено володіти первинними навичками. У третій частині необхідно зробити зі студентом кілька занурень у водоймі на реальну глибину. Це називається здача "відкритої води" Я попрошу продемонструвати мені ті навички, які ми відпрацьовували в "закритій воді". Цими зануреннями ми закінчуємо курс Open Water Diver і я можу сертифікувати Вас як повноцінного дайвера.
6На яку глибину я зможу здійснювати занурення?
На глибину до 21 метра в парі з таким же за досвідом напарником і в умовах не складніше тих, в яких проводилося навчання. Або до 30 метрів в парі з інструктором. Хочете пірнати глибше - отримуйте досвід, проходьте наступний курс і пірнайте!
7Як довго потрібно вчитися?
Якщо займатися три рази в тиждень, то в середньому тривалість курсу близько півтора місяця. Якщо скласти докупи всі обов'язкові години, то отримаємо 26 годин як мінімум. :) Все залежить від твого графіка і можливостей напарника. Я проводжу заняття у зручний для студентів час. Це може бути ранок, вечір або вихідний день для персональних занять. Групові заняття проводяться за розкладом: понеділок, середа, п'ятниця з 18 до 20 години. Практичні групові заняття проводяться по суботах і неділях з 9 до 12 години.
8Як часто формуються групи?
В середньому раз на місяць-півтора я набираю групу, до якої можна приєднатися. Починаючи з весни і влітку я намагаюся активно організовувати виїзди і занурення для випускників.
9Великі чи збираються групи? Я хочу займатися один.
В групу більше чотирьох чоловік я не набираю. Я рекомендую проходити навчання як мінімум удвох, щоб в басейні і в морі ви виконували вправи зі звичайним напарником, а не інструктором, чиї навички ідеальні. Адже пірнати Ви будете зі звичайними дайверами. :) Але якщо у Вас зараз немає напарника і ніхто з друзів Вас не підтримує - нічого страшного! Тут Ви знайдете однодумців - я гарантую!
10Чи надаєте Ви спорядження?
Так, на час навчання в "закритій воді" я даю своє спорядження напрокат. Вартість прокату комплекту для одного заняття мінімальна. Якщо Ви маєте все своє спорядження - Ви платите тільки за басейн.
11Як здається «відкрита вода?»
У наших умовах "відкрита вода" - це море, яке завжди поруч. Ви можете приєднатися і здати мені тест в процесі занурень в поїздці або приєднатися до організовуваним мною зануренням на затонулі об'єкти в Одеській затоці (wreck diving). В Одесі є достатня кількість цікавих і доступних для початківців об'єктів, на які можна пірнати.
12Я хочу навчитися пірнати і отримати сертифікацію взимку, а не чекати літа. Я буду пірнати круглий рік! Що мені робити?
Я пропоную придбати сухий костюм і проводжу курс сухого костюма на додаток до курсу Open Water Diver. Ми будемо мати можливість поринати в дуже холодну воду і не мерзнути. Головне - щоб не було льоду.
13А який ще курс на додаток до OWD можете порадити?
Я рекомендую пройти курс Nitrox Diver. При цьому Ви отримуєте можливість здійснювати занурення на збагаченій киснем повітряній суміші, що в свою чергу сприятливо позначиться на самопочутті. Це стає актуальними при виконанні декількох занурень в день; наприклад на дайвсафарі. Якщо плануєте сафарі - пройдіть курс найтрокса.
14Які ще накладні витрати будуть?
У мене немає прихованих платежів. Мій гонорар, прокат спорядження при необхідності; оплата басейну, підручник і друк сертифіката плюс рішення - де, як і в чому здавати відкриту воду - це все складові бюджету. Можете покласти мої слова в банк (С).
15А якщо я почну займатися і потім закину заняття на рік?
Я пропоную добре подумати перед початком занять і завершити заняття за півроку. Звичайно всі ми люди і є форс-мажорні обставини. Я готовий обговорити кожен випадок.
16А якщо у мене нічого не буде виходити і я зрозумію що дайвінг - це не моє?
Для тих, хто сумнівається є пробне занурення - називається інтродайв. Коштує 1000 гривень, все включено. Зазвичай я проводжу інтродайв в басейні, але за сприятливих умов ми можемо пірнати і в море. Якщо тепло і вода тепла і прозора - чому б не подивитися на рибок? Зробивши інтродайв Ви зможете зрозуміти чи подобається Вам дайвінг і прийняти рішення - чи хочете ви навчатися далі.
17У мене дуже нестандартна фігура - що мені робити? Я хочу навчитися і пірнати!
В цьому випадку гідрокостюм доведеться замовити індивідуально і почекати замовлення. Але в цей час ми зможемо займатися теорією.
18Я хочу щоб моя дитина пірнала зі мною. Ви навчаєте дітей?
Можна починати навчання дитини з дванадцяти років при наявності письмового дозволу батьків. Курс називається Junior Diver.
+380 67 483 8765