ПРО КУРС "ПОЧАТКОВИЙ"

Мета курсу: надати знання щодо безпечного планування занурень і навички щодо поводження і догляду за рекреаційним спорядженням. Заняття передбачають відпрацювання практичних навичок поведінки на воді та під водою.

Це початковий курс дайвінгу. Він дає базові знання і можливість здійснювати занурення на глибини до 21 метра. На теоретичних заняттях в класі ми вивчимо сучасне спорядження, принципи планування безпечних занурень. Заняття в басейні дадуть можливість відпрацювати практичні навички роботи зі спорядженням. Завершуємо курс здачею заліку: чотири занурення на глибину до 21 метра і написання тесту з теорії.

Програма занять: десять занять з теорії та практиці.

Заняття проводяться за розкладом: понеділок, середа, п'ятниця з 18 до 20 години. Практичні заняття проводяться по суботах і неділях з 9 до 12 години.

Як проходить навчання дайвінгу

1

Реєстрація

Пройдіть просту онлайн реєстрацію, заповнивши всі необхідні дані
2

Теорія

Вивчаємо спорядження і принципи планування безпечних занурень
3

Практика

Відпрацьовуємо практичні навички роботи зі спорядженням в басейні
4

Занурення

Чотири занурення на глибину до 21 метра і написання тесту з теорії

Форма реєстрації онлайн

Форма для моментальної реєстрації на курс навчання дайвінгу. ДОКУМЕНТИ:
Медичний опитувальний листВідмова від відповідальності

Вибираючи позитивний варіант відповіді (так) ви тим самим підтверджуєте, що скачали документи, ознайомилися з їх змістом і згодні виконувати зазначені правила і вимоги (звільнення від відповідальності, медичний опитувальний лист)

Вибираючи позитивний варіант відповіді (так), ви тим самим підтверджуєте, що скачали документи, ознайомилися з їх змістом, роздрукували і згодні виконувати зазначені правила і вимоги (Звільнення від відповідальності та Медичний опитувальний лист). Ці документи зберігаються у інструктора.

Вкажіть Ваше ім'я латиницею
Вкажіть прізвище латиницею
Вкажіть телефон для зв'язку
ваша email адреса
напишіть дату народження у форматі: ДД/ММ/РРРР
CAPTCHA image

    Ваше ім'я*
    Ваш e-mail*
    Ваш телефон
    Повідомлення

    +380 67 483 8765